Taylors Fine Ruby Port Porto

74,00 zł
Brutto
9985 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Słodkie
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

 

Możliwy zwrot w ciągu 14 dni

Porto Taylors Fine Ruby Port

 

Kraj: Portugalia

Szczepy: Touriga Nacional, Touriga Francesa,

Tinta Roriz, Tinta Barroca, Tinta Cao

Rodzaj: słodkie

Pojemność: 0,75 l

 

Ruby Taylora jest mieszanką nasyconych win Porto w wieku około dwóch lat. Leżakują w dużych kadziach. Z wiekiem zyskują głębokość i elegancje. Następnie są mieszane razem dla równowagi i spójności. 0,75l alk. 20%

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Taylor Fladgates Fine Ruby mieszanka pełnowartościowych win portowych leżakowanych przez około dwa lata w dużych dębowych kadziach w piwnicach Taylora Fladgate lub „lóż” w Vila Nova de Gaia. Stylowy owocowy nos, pełen intensywnie skoncentrowanych aromatów czarnej porzeczki i wiśni. Pełne i jędrne podniebienie pełne jest soczystych smaków czarnych owoców. Z wiekiem zyskują gładkość i elegancję, zachowując jednocześnie swoją owocowość, intensywność i młodzieńczy rubinowy kolor. Następnie łączy się je ze sobą w celu zachowania równowagi i spójności. Dzięki twardym taninom i skoncentrowanej owocowości, Fine Ruby jest idealny do klasycznej kombinacji porto i sera. Jest szczególnie dobry w przypadku miękkich serów o niebieskich żyłkach i bogatym smaku. Dobrze komponuje się także z owocami jagodowymi i smakami gorzkiej czekolady i, jak wszystkie czerwone porty, stanowi doskonały napój po obiedzie.

Taylors Fine Ruby Port Porto - Opinie klientów

Dodaj opinię

Taylors Fine Ruby Port Porto

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.8
Na podstawie 295 opinii w serwisie Google
Duży wybór asortymentu, uczciwe ceny i bardzo miła obsługa. Polecam!
Anna Stryjeczek
Znają się na winach jak mało kto. To nie opowieści wyjęte z tekstu magazyn wino. Próbują dużo wina i to pozwala im dobrze polecać wina. Znam chłopaków nie od dziś. Zazdroszczę winiarze, restauratorzy i sportowcy. Tak to można żyć.
Ryszard Czajka
Znam dużo sklepów z winami, jednak jesteście stworzeni dla mnie. Możliwe że to zbieg okoliczności że wina które wam samuraja mi też. Niech tak zostanie. Lubię Was bardzo.
Karolina Bartoszewicz
Szkoda tylko, że nikt od wielu prób połączeń nie ma chęci odebrać telefonu
Mona Suf