Wino Verus Pinot Gris Podravje

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 12.


 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Verus Pinot Gris

 

Kraj: Słowenia

Region: Podravje

Producent: Verus

Szczep: Pinot Gris

Rodzaj: białe wytrawne

Temp. serwowania: 7–9°C

Pojemność: 0,75l C4

 

Wino o delikatnych aromatach białej brzoskwini oraz cytrusów i przypraw. W ustach świeże i mineralne, z dodatkiem nut owoców pestkowych, o dobrze zrównoważonej kwasowości oraz długim i czystym finiszu. Świetne jako aperitif lub do sałatek czy deserów.

Notatki Sommelier Bachus Wina

Na zamkniętym nosie pojawia się nieśmiało powściągliwe pojęcie gruszy. Absolutnie suche podniebienie pokazuje żywą smugę cytryny dla świeżości, ale bardziej chodzi o konsystencję, ziemię i owoce. To wino ma w swoim rdzeniu obfitą gruszkę, otoczoną świeżością i mocnym odczuciem w ustach. Potrzebuje czasu, by odsłonić swoją prawdziwą elegancję.

Aż do ostatnich 20 lat Słowenia była zdominowana przez spółdzielnie, a Verus jest jednym z niewielu producentów przekraczających granice, produkując i rozlewając własne wina. Verus oznacza prawdziwe, prawdziwe, prawdziwe, szczere — cechy zarówno ich ludzi, jak i ich win. Owoce w winach Verusa pochodzą z dramatycznych i pięknych stromych zboczy wokół historycznych miejsc światowego dziedzictwa Ormož, uważanych za jeden z najlepszych podregionów w Stajerskiej Słowenii. . Winnice Verus są uprawiane w sposób zrównoważony, a w czasie żniw ich nieskazitelne owoce są ręcznie zbierane do małych skrzynek wielkości pudełka po butach. Dzięki swojej wiedzy i precyzyjnej pracy w winnicach i piwnicach starają się, aby ich wino zachowało czystość owoców, lokalizacji, gleby, winobrania i otoczenia.

Verus Pinot Gris Podravje - Opinie klientów

Dodaj opinię

Verus Pinot Gris Podravje

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 162 opinii w serwisie Google
Polecam. Przesyłka dotarła w świetnym stanie, produkty były bardzo dobrze zabezpieczone w czasie transportu. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, na bieżąco były przekazywane informacje o statusie paczki. Serdecznie polecam! W dniu dzisiejszym przejeżdżałam przez Warszawę i zawitałem... do sklepu z winami. Miło mnie powitali nawet dostałem wino do degustacji Uno 1 primitivo za 1zł. Super. zobaczcie Ci co mało wysyłają. ( więcej )
Damian Kowalski
Bardzo polecam ten sklep z winami! Duży wybór win, fachowe doradztwo i przemiły właściciel. Z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią buteleczkę dla siebie :-)
Monika Laszczka
Świetny wybór win z całego świata, wysoka kultura obsługi i doradztwa. Można zamawiać online, dostawy w ciągu 2 dni. Kupuję od kilku lat.
Edward Zieba
Czy posiadają Państwo informacje jaka jest zalecany termin spożycia sprzedawanego wina ? Wina które zakupiłem to jest masowa produkcja gdzie zalecają spożycie w ciągu 2 lat.. więc falanghina z 2018 i vinoverde z 2019 to jest przesada. Spożycie takich win to gwarancja złego samopoczucia. Lepiej... pójść do dyskontu po wino za 20pln i będzie lepiej. Nomen omen te wina które kupiłem w Portugalii i Włoszech to wina dyskontowe a nie żadne fifarafon. ( więcej )
Grzegorz Sikora