Il Fagetto Lupaio Rosso Di Montepulciano DOC

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość


 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Il Fagetto Lupaio Rosso Di Montepulciano DOC


Kraj: Włochy

Region: Toskania/Toscana

Apelacja: DOC Rosso di Montepulciano

Producent: Il Fagetto

Szczepy: 90% Prugnolo Gentile, 10% Canaiolo

Kolor: czerwone

Rodzaj: wytrawne

Temp. serwowania: 18-19°C

Pojemność: 0,75lc2

Alkohol: 13%

 

Wino o głębokim rubinowym odcieniu. Bukiet winny z aromatami dojrzałych owoców, nutą jeżyn, borówek oraz wanilii. W ustach miękkie, delikatne o przyjemnym owocowym smaku z nutą słodyczy w finiszu. Wino dojrzewa w dębowych beczkach przez okres od 6 do 8 miesięcy.

Sugestie kulinarne: pieczony kurczak, pieczona kaczka, średnio dojrzałe sery,

Nagrody i wyróżnienia:

89/100 ptk. - Wine Enthusiast

Il Fagetto Lupaio Rosso Di Montepulciano DOC - Opinie klientów

Dodaj opinię

Il Fagetto Lupaio Rosso Di Montepulciano DOC

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 142 opinii w serwisie Google
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski