Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Bodega El Esteco Dolina Calchaqui
    Bodega El Esteco Dolina Calchaqui

Sklep Bachus - Bodega El Esteco Dolina Calchaqui

 

 

 

 

 

 

 

 

Bodega El Esteco Dolina Calchaquí założona w 1892 roku przez Davida Michela i Gabriela Torino, znajduje się w dolinie Calchaqui, w północno-zachodniej prowincji Salta w Argentynie. Z ponad 1500 hektarami winnic w regionie, który jest znany jako największy na świecie region uprawy wina, w dolinie Calchaqui, wina Bodega El Esteco odzwierciedlają ich miejsce pochodzenia. Winnice zaczynają się na wysokości 5500 stóp nad poziomem morza i wznoszą się do ponad 6 600 stóp nad poziomem morza. Graniczy z dwoma pasmami górskimi - Quilmes na zachodzie i Aconquija na wschodzie tworzą naturalną barierę i mikroklimat. Obfite słońce, niewielkie opady deszczu, w połączeniu z dużą wysokością, tworzą przepis na raj dla winiarzy. Region widzi zaledwie sześć do ośmiu cali deszczu rocznie, więc nawadnianie jest koniecznością, umożliwiając zespołom winiarskim i winiarskim nawadnianie, jeśli uznają to za stosowne. Obfite nasłonecznienie 330-340 dni w roku pozwala winogronom osiągnąć optymalną dojrzałość; podczas gdy chłodne noce pozwalają na osiągnięcie odpowiedniego poziomu kwasu w zrównoważonym winie. Wszystkie winogrona są zbierane ręcznie i korzystają ze zrównoważonej i przyjaznej środowisku uprawy winorośli.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE