Amalaya Tinto de Corte Malbec Tannat Syrah

79,00 zł
Brutto
9994 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Amalaya Tinto de Corte Malbec Tannat Syrah

 

Kraj: Argentyna

Region: Salta - Valley CalchaQui

Producent: Bodega Amalaya

Szczepy: Malbec, Tannat, Syrah

Rodzaj: czerwone, wytrawne

Pojemność: 0,75lONL

Alkohol: 14 %

 

Imponująca czystość perfumowanych owoców, z nutą czarnych porzeczek, jeżyny, wiśni, śliwek i nutami liści. Bardzo wyraziste usta, pełne, soczyste i świeże z miękkimi garbniki, wysokiej konstrukcji i czystych czarnych owoców. Rafinowane, wyróżniające się piękna osobowością. 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Amalaya tłumaczy się jako „nadzieja na cud” w rdzennym języku wymarłego już plemienia Calchaquí. Winiarnia znajduje się w Cafayate, dolinie Calchaquí w Salta na dalekiej północy Argentyny, na wysokości prawie 1828 metrów nad poziomem morza. Jest częścią posiadłości rodzinnych Hess i jest prowadzony z takim samym zaangażowaniem w jakość, zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczną, jak inne posiadłości Hess. Wszystkie wina Amalaya są owocowe w stylu, z finezją, która je łączy. Wina te oferują niesamowitą wartość ze względu na swoją jakość i naprawdę odzwierciedlają ich „poczucie miejsca”.

Amalaya Tinto de Corte Malbec Tannat Syrah - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2022-06-04

Amalaya Malbec Bodega Colomé

Amalaya Malbec Tinto autorstwa Bodega Colomé prezentuje się w ciemnoczerwonym kolorze i z fioletowymi odbiciami w szkle. Nos urzeka wielką owocową elegancją. Pierwsze wrażenie stanowią nuty porzeczek czarnych, śliwek, jeżyn i innych ciemnych jagód (przychodzą mi na myśl czarne jagody. Na podniebieniu Amalaya Tinto by Colomé jest nie mniej przekonująca. Jest owocowy i pikantny, o dobrej strukturze, soku i okrągłych, dojrzałych garbnikach. W wykończeniu dużo owoców, żywotny, dobrze zintegrowany kwas owocowy i ponownie ekscytująca przyprawa. Amalaya - czyli "czekanie na cud" w języku rdzennej ludności Doliny Kawiarni - jest dokładnie tym, na co Donald Hess liczył, kiedy zakładał swoją winnicę w tym bardzo wysokim, jałowym i niegościnnym regionie.

Dodaj opinię

Amalaya Tinto de Corte Malbec Tannat Syrah

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 141 opinii w serwisie Google
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski