Wino S-Naia Rueda

66,00 zł
Brutto
999 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Bodegas Naia S-Naia Rueda

 

Kraj: Hiszpania

Region: Kastylia i Leon

Apelacja: DO Rueda

Producent: Bodegas Naia

Szczep: Sauvignon Blanc

Rodzaj: białe, wytrawne

Temp. serwowania: 10-12°C

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 13% c3     

 

Nota degustacyjna:

Winogrona używane do S-Naia pochodzą z własnych winnic , które rozciągają się na 23,5 hektara. Większość winnic jest obsadzona niskimi krzewami winorośli, które mają ponad 40 lat, podczas gdy niektóre winorośle są sadzone na kratach i mają zaledwie około 15 lat. Winnice znajdują się na wysokości około 800 metrów nad poziomem morza i są domem dla wapiennych gleb gliniastych. Lokalny obszar jest pod wpływem klimatu śródziemnomorskiego i kontynentalnego.

Wino prezentuje się jasnym zielonkawo złocistym odcieniem z średnio intensywnym bukietem owoców tropikalnych. Na podniebieniu świeże z wyraźną kwasowością, której towarzyszą nuty młodej porzeczki, agrestu, kumkwatu oraz pokrzyw.

Sugestie kulinarne: potrawy azjatyckie, owoce morza, ryby.

 

Notatki Sommelier:

Bodegas Naia znajduje się w miejscowości La Seca, która jest uważana za Grand Cru DO Rueda i gdzie znajdują się jedne z najstarszych winnic tej nazwy pochodzenia. Celem bodegi od samego początku była selekcja najstarszych winorośli Verdejo i produkcja wspaniałych białych win na obszarze o udowodnionym potencjale do tego celu.

S-Naia Rueda - Opinie klientów

Dodaj opinię

S-Naia Rueda

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 165 opinii w serwisie Google
Polecam. Przesyłka dotarła w świetnym stanie, produkty były bardzo dobrze zabezpieczone w czasie transportu. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, na bieżąco były przekazywane informacje o statusie paczki. Serdecznie polecam! W dniu dzisiejszym przejeżdżałam przez Warszawę i zawitałem... do sklepu z winami. Miło mnie powitali nawet dostałem wino do degustacji Uno 1 primitivo za 1zł. Super. zobaczcie Ci co mało wysyłają. ( więcej )
Damian Kowalski
Zamawiam wino od lat! Zamawiałam również na wesele syna. Doradzono mi bezbłędnie a więc goście byli bardzo zadowoleni Zawsze sprawna i szybka dostawa. Zdecydowanie polecam!
Betata Sobieraj
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo polecam ten sklep z winami! Duży wybór win, fachowe doradztwo i przemiły właściciel. Z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią buteleczkę dla siebie :-)
Monika Laszczka