Turnau Rondo Regent

114,00 zł
Brutto
36 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Turnau Rondo Regent

 

Kraj: Polska

Region: Województwo Zachodniopomorskie

Producent: Winnica Baniewice Sp.z o.o. Sp.k.

Szczep: 50% rondo , 50% regent

Rodzaj: czerwone, wytrawne

Dojrzewanie: 9 miesięcy beczka, dąb amerykański

Pojemność: 0,75l

 

Wino powstało po kupażu gron 50% rondo i 50% regent. Posiada głęboki ciemno rubinowy odcień, pełną budowę o pikantnych wyrazistych taninach.

Sugestie kulinarne: sery, wędliny, czerwone mięsa, dziczyzna.

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Pełne i stateczne czerwone wino wytrawne o aromatach dojrzałych ciemnych owoców. Usta dobrze zbudowane, o smaku wywołującym skojarzenia z czarnymi czereśniami, lekko pikantne, o wyraźnie zaznaczonej, ale jednak fachowo okiełznanej taniczności. Podawać do serów, wędlin, czerwonego mięsa, dziczyzny.

 

Winnica zlokalizowana jest w Baniewicach (woj. Zachodniopomorskie), gdzie na 28 hektarach rosną takie odmiany jak solaris, johaniter, riesling, hibernal, seyval blanc, rondo, regent, cabernet i pinot noir. W czerwcu 2017 roku swoje premiery miały wino lodowe oraz tzw. szlachetny zbiór (czyli wino z winogron dotkniętych szlachetną pleśnią).

Turnau Rondo Regent - Opinie klientów

Dodaj opinię

Turnau Rondo Regent

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.7
Na podstawie 227 opinii w serwisie Google
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Polecacie dobre wina, asortyment doskonały. Wina z Toskanii oszałamiający wybór, wina z Apulii to jeszcze nigdzie nie widziałem tak świetnego wyboru. OK
Adam Kowal
Duży wybór win w różnych cenach, rozpoczynających się już od 40 zł w górę. Sklep prowadzony przez osobę dobrze zorientowaną w temacie win, która umiejętnie doradzi w wyborze odpowiedniego wina.
Bohdan Michalak
Zamowinie zlozone w srode z nadzieja na dowstawe przed weekendem. W poniedzialek brak odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera i brak samej wysylki.
Krzysztof Grad