Croft 10 Years Old Tawny Porto

184,00 zł
Brutto
9997 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wina Wzmacniane
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Croft 10 Years Old Tawny Porto

 

Kraj: Portugalia

Region: Douro

Apelacja: DOC Porto

Producent: Croft Port

Szczepy: Tinta Barroca; Tinta Roriz; Tourgia Franca; Touriga Nacional

Kolor: czerwone

Rodzaj: słodkie,wzmacniane

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 20%

 

To eleganckie wino o atrakcyjnym, brązowym kolorze i bursztynowej oprawie. Ma złożony nos, pełen delikatnych korzennych aromatów i nut orzecha, toffi i drobnego drewna dębowego, w bogatym dżemowym tle owoców. Wyśmienicie gładkie i okrągłe na podniebieniu i pełne dojrzałego figowego smaku.

Notatki Sommaelier Bachus Wina

 

Croft Porto 10-letni Tawny Blend, Portugalia to bardzo delikatne porto, stare, płowe porto zostało w pełni dojrzałe w sezonowanych dębowych beczkach, gdzie uzyskało delikatny bursztynowy kolor i bogate, łagodne aromaty, wraz z nutami orzecha, toffi i delikatnego dębu na tle bogatych, dżemowych owoców. Na podniebieniu wino jest jedwabiste i okrągłe, pełne aromatów dojrzałych fig.

 

Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinta Barroca, Tinta Roriz (Tempranillo), Tinto Cao i Tinta Amarela. Butelkowane przez Quinta and Vineyard Bottlers Vinhos, które jest własnością The Taylor Fladgate Partnership. Znany dom Croftów został założony ponad 400 lat temu w 1588 roku przez Henry'ego Thompsona z Yorku w Anglii. W 1889 roku firma przejęła i stała się właścicielem słynnej posiadłości Quinta da Roeda. Bogate dziedzictwo umiejętności i doświadczenia w starzeniu się i mieszaniu najlepszych portów zostało przekazane z pokolenia na pokolenie - Croft jest znany ze swoich wyjątkowych portów od ponad trzystu lat.

Croft 10 Years Old Tawny Porto - Opinie klientów

Dodaj opinię

Croft 10 Years Old Tawny Porto

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.3
Na podstawie 112 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Zdecydowanie najlepszy sklep z winem w okolicy. Duży wybór, także wina z nowego świata, wliczając kraje jak Izrael czy Słowenia. Wybór win wybitnych producentów jak Penfolds z Australi czy Rothschild z Francji. Bardzo sympatyczna obsługa oraz fajna degustacja. Miejsce do którego warto wrócić... :) ( więcej )
Teresa Rosa
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Najlepszy wybór dla każdego, kto szuka wyjątkowego wina na specjalną okazję lub dla samej przyjemności. Ich wina są bardzo aromatyczne i smaczne, a ich pracownicy są bardzo kompetentni i pomocni w doborze odpowiedniego wina.
Marcin Pająk