Wino Torreon de Paredes Syrah Reserva Valle de Rengo Cachapoal Valley

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość


 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Torreon de Paredes Syrah Reserva Valle de Rengo, Cachapoal Valley

 

Kraj: Chile

Region: Cachapoal Valley

Apelacja: Rengo Valley

Producent: Torreon de Paredes

Szczep: Syrah (Shiraz)

Rodzaj:czerwone wytrawny

Temp. serwowania: 16-18°C

Pojemność: 0,75lc2

 

Wino powstałow całości ze starannie wyselekcjonowanych gron Syrah uprawianych w Rengo Valley - Cachapoal Valley. Odznacza się głębokim czerwono rubinowym odcieniem z ciemno niebieskawymi refleksami. Nos ukazuje nuty dojrzałych czerwonych owoców, wiśni, malin z akcentami przypraw oraz wanilii. Na podniebieniu pełne i skoncentrowane o przyjemnych aksamitnych taninach i długim wykończeniu. Wino dojrzewało w beczkach z francuskiego dębu przez okres 8 miesięcy. Sugestie kulinarne: grillowane mięsa, dziczyzna, wieprzowina, wędliny długo dojrzewające, szynki, dojrzałe sery.

 

"Od momentu założenia w 1979 r. Viñedos Torreón de Paredes, z siedzibą w Rengo, 114 km na południe od Santiago, rozwijał swoją winiarską pracę. Dbałość o wysoką jakość swoich win to jakość, którą Torreón de Paredes zachowuje dzięki tradycji rodzinnej. Don Amado Paredes jest mentorem i założycielem tego udanego domu winiarskiego, podczas gdy jego synowie Alvaro i Javier kierują wspólną pracą zespołu ludzi o wysokiej wydajności.

Torreon de Paredes Syrah Reserva Valle de Rengo Cachapoal Valley - Opinie klientów

Dodaj opinię

Torreon de Paredes Syrah Reserva Valle de Rengo Cachapoal Valley

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 162 opinii w serwisie Google
Polecam. Przesyłka dotarła w świetnym stanie, produkty były bardzo dobrze zabezpieczone w czasie transportu. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, na bieżąco były przekazywane informacje o statusie paczki. Serdecznie polecam! W dniu dzisiejszym przejeżdżałam przez Warszawę i zawitałem... do sklepu z winami. Miło mnie powitali nawet dostałem wino do degustacji Uno 1 primitivo za 1zł. Super. zobaczcie Ci co mało wysyłają. ( więcej )
Damian Kowalski
Świetny wybór win z całego świata, wysoka kultura obsługi i doradztwa. Można zamawiać online, dostawy w ciągu 2 dni. Kupuję od kilku lat.
Edward Zieba
Bardzo polecam ten sklep z winami! Duży wybór win, fachowe doradztwo i przemiły właściciel. Z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią buteleczkę dla siebie :-)
Monika Laszczka
Czy posiadają Państwo informacje jaka jest zalecany termin spożycia sprzedawanego wina ? Wina które zakupiłem to jest masowa produkcja gdzie zalecają spożycie w ciągu 2 lat.. więc falanghina z 2018 i vinoverde z 2019 to jest przesada. Spożycie takich win to gwarancja złego samopoczucia. Lepiej... pójść do dyskontu po wino za 20pln i będzie lepiej. Nomen omen te wina które kupiłem w Portugalii i Włoszech to wina dyskontowe a nie żadne fifarafon. ( więcej )
Grzegorz Sikora