• Polecane!

Moroki Sauvignon Blanc Marlborough

67,00 zł
Brutto
600 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Moroki Sauvignon Blanc

 

Kraj: Nowa Zelandia

Region: Marlborough

Producent: Misty Cove Wine Group

Rodzaj: Sauvignon Blanc

Zawartość alkoholu: 13%

 

Moroki to słowo z języka Nowej Zelandii i oznacza "do chwili obecnej". To właśnie winiarze zrobili z tego Sauvignon Blanc i stworzyli nowoczesne, owocowe wino, które emanuje soczystymi, świeżymi aromatami marakui, melona i cytrusów.  Z winem Moroki Sauvignon Blanc to pierwszorzędne białe wino w kieliszku. Tutaj pokazuje cudownie jasny, bladożółty kolor. To szczepowe wino nowozelandzkie ujawnia w kieliszku cudownie mocne tony pomarańczy, cytryny, gwiaździstego owocu i pęcherzycy. Ponadto istnieją oznaki innego owocu mango i jeżyny.

 

 

Sauvignon Blanc Moroki jest jednym z oryginalnych modeli Marlborough Sauvignon Blanc, które dostarczają tego słynnego stylu wyścigowego i owocowego, w którym zakochał się niejeden kraj. Atrakcyjne smaki cytrusów i owoców tropikalnych zdominowanych przez wapno. Moroki Sauvignon Blanc jest produkowany przez zespół winiarski z siedzibą w Isabel Estate w sercu Marlborough. Jest to jedna z najstarszych winiarni w regionie i utrzymuje butikowe podejście do produkcji wina.

Moroki Sauvignon Blanc Marlborough - Opinie klientów

Dodaj opinię

Moroki Sauvignon Blanc Marlborough

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 140 opinii w serwisie Google
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Duży wybór win w różnych cenach, rozpoczynających się już od 40 zł w górę. Sklep prowadzony przez osobę dobrze zorientowaną w temacie win, która umiejętnie doradzi w wyborze odpowiedniego wina.
Bohdan Michalak
Polecacie dobre wina, asortyment doskonały. Wina z Toskanii oszałamiający wybór, wina z Apulii to jeszcze nigdzie nie widziałem tak świetnego wyboru. OK
Adam Kowal
Tu kupiłem dobre Amarone.
Maciej Kaczmarski