Chateau David Medoc

77,00 zł
Brutto
9999 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Chateau David AOC MEDOC

 

 

Kraj: Francja

Region Bordeaux

Apelacja: AC Medoc

Producent: Kressmann

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 13,5%

 

Winiarnię Château David, w której powstaje to wytrawne wino, prowadzi Sabine Coutreau, reprezentująca piąte pokolenie winiarzy. Bazujące na dwóch doskonałych czerwonych szczepach: cabernet sauvignon i merlot z dodatkiem cabernet franc i petit verdot wino ma głęboki czerwony kolor. To bordeaux to miękkie, aromatyczne, owocowe i delikatnie dębowe wino, z doskonałym potencjałem starzenia.

 

 

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

 

Château David to jedna z najbardziej wysuniętych na północ posiadłości w apelacji, położona przy wjeździe do Vensac, jednej z typowych wiosek na półwyspie Medoc. Położona między dwoma wodami, Oceanem Atlantyckim na zachodzie i ujściem rzeki Gironde na wschodzie, winnica korzysta z łagodnego i umiarkowanego klimatu. Po pięciu pokoleniach przynależności do tej samej rodziny winiarzy, pod koniec 2015 roku posiadłość przejęli dwaj miłośnicy wina i miłośnicy tej ziemi, pochodzący z Bretanii: Isabelle i Thierry KERDREUX. Utrwalają ducha swoich poprzedników, oferując wino w czystej tradycji Médoc, jednocześnie wnosząc wartości, które bardziej szanują środowisko. Od 2015 roku gruntownie zmodyfikowali metody uprawy, ograniczając nakłady i faworyzując te pochodzenia naturalnego. Pewny zakład Médoc: łącząc tradycję i szacunek dla środowiska, Château David oferuje wina owocowe, pełne krągłości i finezji, głęboko Médoc.

Chateau David Medoc - Opinie klientów

Dodaj opinię

Chateau David Medoc

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.2
Na podstawie 108 opinii w serwisie Google
Po pierwszym łyku Uno 1 Primitivo di Manduria chwyciłem za telefon i zamówiłem kolejną partię. Sklep internetowy Bachus Wina, jest bardzo przyjazny dla klienta, łatwo i bez problemów finalizuje zamówienia. Dostawa kurierem do drzwi w ciągu 48 godzin, butelki bardzo dobrze zabezpieczone. Gorąco... polecam. ( więcej )
Robert Markiewicz
Jak ktoś chce kupić dobre wino to powinien tu zajrzeć. Świetna strona, wszystko zgodne z prawdą.
Daria Wiśniewska
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Świetne miejsce w dobrej lokalizacji, do tego profesjonalna obsługa i przyjemna muzyka chillout. Wina z najlepszych regionów Włoch, Francji. Ceny mocno rabatują pod warunkiem że kupujesz na kartony czy całe skrzynki wino. Warto poznać wina polecane z ręki. Znają się dobrze dużo degustuje.... Pozdro. ( więcej )
Robert Koson