Combeval Grande Reserve Alicante

44,00 zł
Brutto
59 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Półsłodkie
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Combeval Grande Reserve Alicante

 

Kraj: Francja

Region: Langwedocja

Apelacja: Pays-d'Oc IGP

Producent: LGI Languedoc Wines

Szczepy: Alicante Bouschet

Rodzaj: czerwone półsłodkie

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 12,5 %

 

Wino powstało w całości z odmiany Alicante Bouschet, prezentuje głęboką ciemnorubinową barwę a aromatami ciemnych owoców, ziół oraz przypraw. Na podniebieniu bogate, pełne z przyjemnymi garbnikami prowadzącymi do długiego finiszu.

Stworzona w 1999 roku w Carcassonne na południu Francji firma LGI WINES była wizją Alaina Grignona dotyczącą międzynarodowych rynków eksportowych w odniesieniu do regionu winiarskiego Langwedocji. Chciał zapewnić wartość dodaną najbardziej elastycznym winom z Francji, oferując doskonały stosunek jakości do ceny, niezależnie od tego, czy są to marki szyte na miarę, czy też marki koncepcyjne.

W 2013 roku, kiedy Alain Grignon przeszedł na emeryturę, stery przejęli Xavier Roger i Cédric Duquenoy , Xavier został dyrektorem zarządzającym i dyrektorem sprzedaży Cédric. Oboje dołączyli do LGI Wines na samym początku swojej przygody, a ich wiedza o klientach i partnerach winiarskich doprowadziła ich do przejęcia miejsca Alaina i dalszego tworzenia unikalnych francuskich win z zespołem LGI Wines.


Notatki Sommelier Bachus Wina

Obszar produkcji Langwedocji odpowiada za około jednej trzeciej wszystkich francuskich. Ze swoimi kilkoma odmianami winnicami stworzonymi przez Rzymian, u podnóża Pirenejów, ma każde dziedzictwo w zakresie uprawy winorośli i tradycji winiarskich. Różnorodność terroirów i klimatów oznacza, że ​​można tam uprawiać prawie każdą odmianę winorośli, chociaż tendencja do ekstremalnych warunków klimatu sprzyjam starym odmianom.

W ciągu ostatnich kilku lat Langwedocja odzyskała swój status wysokiej jakości wina i dziś obszar ten jest znany jako region winiarski o dużej wartości. LGI czerpie inspirację z tej reputacji i ma na celu dostarczanie wysokiej jakości win o wysokiej wartości w produktach i opakowaniach przemysłowych.

Combeval Grande Reserve Alicante - Opinie klientów

Dodaj opinię

Combeval Grande Reserve Alicante

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.2
Na podstawie 106 opinii w serwisie Google
Po pierwszym łyku Uno 1 Primitivo di Manduria chwyciłem za telefon i zamówiłem kolejną partię. Sklep internetowy Bachus Wina, jest bardzo przyjazny dla klienta, łatwo i bez problemów finalizuje zamówienia. Dostawa kurierem do drzwi w ciągu 48 godzin, butelki bardzo dobrze zabezpieczone. Gorąco... polecam. ( więcej )
Robert Markiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Świetne miejsce w dobrej lokalizacji, do tego profesjonalna obsługa i przyjemna muzyka chillout. Wina z najlepszych regionów Włoch, Francji. Ceny mocno rabatują pod warunkiem że kupujesz na kartony czy całe skrzynki wino. Warto poznać wina polecane z ręki. Znają się dobrze dużo degustuje.... Pozdro. ( więcej )
Robert Koson
Bachus Wina to wspaniałe miejsce dla miłośników wina. Sklep oferuje wyjątkowy wybór win z różnych regionów, a personel zawsze chętnie doradzi, który trunek wybrać.
Tadeusz Kosecki