Spumante Rose Santa Margherita

97,00 zł
Brutto
9985 Przedmioty

Opis

Kolor
Różowe
Smak
Musujące/Szampany
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Santa Margherita Rose Spumante

 

Kraj: Włochy

Region: Veneto

Producent: Santa Margherita

Oznaczenie: Spumante Rosè Brut

Szczep: Glera, Malbec

Rodzaj: różowe, musujące

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 11,50% PWW

 

Musujące różowe wino. Butelkowanie to zrodziło się z innej tradycji winiarskiej - tworzenie nowych ulubionych w duchu kreatywności w połączeniu z doświadczeniem i wiedzą Santa Margherita W rezultacie powstało wytrawne musujące różowe wino, które doskonale komponuje się z różnorodnymi kuchniami i nadaje dodatkowej atmosfery każdemu zgromadzeniu. To głównie białe wino, z domieszką czerwonego pocałunku, tworzy to musujące różowe wino. Żywy i delikatny, po raz pierwszy powitasz to zaskakująco satysfakcjonujące wino na swoich spotkaniach. Jasnoróżowe wino Santa Margherita zapewnia pełny bukiet przyjemnych kwiatowych aromatów z nutami czerwonej jagody. Jego smak jest delikatny, ale żywy i dobrze zaokrąglony, pozostając na podniebieniu, dzięki czemu jest to cudownie łatwe do picia wino.

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Santa Margherita Rose do blasku rodzi się z połączenia białego wina uzyskanego z winogron Glera i Chardonnay oraz wina różowego z winogron Malbec. Proces spieniania zgodnie z techniką musującą Santa Margherita odbywa się w autoklawie, gdzie ponownie fermentuje w kontrolowanej temperaturze 15 ° C przez około miesiąc. Po osiągnięciu pożądanego nadciśnienia wynoszącego około 6,5 bara jest on schładzany, aby zablokować referencje i sprzyjać stabilizacji. Wino musujące musi zatem zostać poddane rafinacji w autoklawie w kontakcie z drożdżami przez około sześć miesięcy przed wprowadzeniem na rynek. Winogrona Glera i Malbec są uprawiane na wzgórzach prowincji Treviso, w pełnym obszarze DOC na wysokości około 350 metrów nad poziomem morza. Gleba morenowa pozwala hodować winogrona według dwóch systemów. Sylvoz i podwójny facet dla Glery i pobudzili kordon dla Malbec. Gęstość sadzenia dwóch winorośli wynosi od 3500 roślin do 5000 roślin na hektar. Zbiór odbywa się we wrześniu dla obu winorośli. Charakterystyka tego Spumante Rosè Santa Margherita badanie organoleptyczne dla Spumante Rose Brut podkreśla delikatny różowy kolor, który jest zapowiedzią radosnej serii kwiatowych zapachów i niuansów czerwonych jagód, delikatnego, a jednocześnie bogatego i stymulującego zapachu. Elegancja aromatów znajduje naturalny wyraz w świeżości, która jest tak delikatna i pełna gracji, jak żywa i trwała, genialny i wszechstronny profil sensoryczny, dostosowany do lekkości i pijalności. Połączenie z tym błyszczącym różem z Rose Santa Margherita to spektakularne wino musujące powinno być podawane jako aperitif. Świetnie komponuje się z szeroką gamą smacznych i smacznych przystawek włoskiej tradycji, a także przystawkami rybnymi i potrawami kulinarnymi na lekkości i zapachu. Spróbuj na pikantnych i pikantnych potrawach kuchni orientalnej. Powinien być podawany w wysokim i stożkowym szkle w temperaturze 6 ° C. Sugestie kulinarne: Sushi-sashimi, małże, ostrygi, sery w średnim wieku, sery pikantne, aperitify, przekąski na parze…

Spumante Rose Santa Margherita - Opinie klientów

Dodaj opinię

Spumante Rose Santa Margherita

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.7
Na podstawie 227 opinii w serwisie Google
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Polecacie dobre wina, asortyment doskonały. Wina z Toskanii oszałamiający wybór, wina z Apulii to jeszcze nigdzie nie widziałem tak świetnego wyboru. OK
Adam Kowal
Duży wybór win w różnych cenach, rozpoczynających się już od 40 zł w górę. Sklep prowadzony przez osobę dobrze zorientowaną w temacie win, która umiejętnie doradzi w wyborze odpowiedniego wina.
Bohdan Michalak
Zamowinie zlozone w srode z nadzieja na dowstawe przed weekendem. W poniedzialek brak odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera i brak samej wysylki.
Krzysztof Grad