Mouton Cadet Sauternes Reserve Rothschild

138,00 zł
Brutto
9985 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Słodkie
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Sauternes 

Mouton Cadet Sauternes Reserve Rothschild

 

Kraj: Francja

Region: Bordeaux - Graves

Apelacja: AOC Sauternes

Producent: Baron Philippe De Rothschild

Szczepy: Sémillon , Sauvignon Blanc, Muscadelle

Kategoria: Spokojne

Klasyfikacja: Regionalne

Rodzaj wina: białe, słodkie

Dojrzewanie: 24 miesiące

Wiek: Gotowe do picia

Temp. podawania: 11 - 12 °C

Pojemność: 0,75 l

 

Barwa wina Sauternes jest jasno złota z żółtymi refleksami. Aromaty złożone z dominacją miodu kwiatowego i z lipy na tle moreli, akacji i przypraw orientalnych. W ustach uwodzicielska subtelna słodycz, miło rozprowadzająca cytrusowe elementy po podniebieniu niezasładzająca ust. Niezwykle eleganckie i prestiżowe o doskonałej harmonii i słodkim charakterze. Wino o dużym potencjale dojrzewania nawet do 20lat. Sugestie kulinarne to przede wszystkim wino do Foie gras, doskonale sprawdza się przy pasztetach z królika, bażanta i dzika. Sauternes jest doskonałym uzupełnieniem do naleśników z białym serem, aperitif przy migdałach i suszonych owocach. BK2

 

Sauternes wino z Francji o słodkiej naturze z regionu Sauternais w sekcji Graves w Bordeaux . Sauternes wina wytwarzane są z winogron Sémillon , Sauvignon blanc i Muscadelle , które zostały dotknięte przez Botrytis cinerea , znaną również jako szlachetna zgnilizna. Powoduje to, że winogrona stają się częściowo podeschłe, dzięki czemu powstają skoncentrowane i wyraźnie aromatyzowane wina Sauternes. Region Sauternes jest jednym z niewielu terror winiarski chodzie zakażenie szlachetną zgnilizną jest częstym zjawiskiem. Mimo to produkcja jest propozycją typu „hit-or-miss”, z bardzo zróżnicowanymi zbiorami od rocznika do rocznika. Wina Sauternes, zwłaszcza Premier Cru Supérieur nieruchomości Château dYquem , może być bardzo kosztowne, głównie ze względu na bardzo wysokie koszty produkcji.

Mouton Cadet Sauternes Reserve Rothschild - Opinie klientów

Dodaj opinię

Mouton Cadet Sauternes Reserve Rothschild

Wino Sauternes 

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 142 opinii w serwisie Google
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski