Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Penfolds Chardonnay Koonunga Hill

84,00 zł
Brutto
9993 Przedmioty
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Penfolds Chardonnay Koonunga Hill

 

Producent: Penfolds

Region: Barrosa Valley

Szczep: Chardonnay

Rodzaj: białe, wytrawne

Pojemność: 0,75l

 

Wino to dojrzewa przez cztery miesiące w beczkach z francuskiego i amerykańskiego dębu, przez co zachowuje świeżość charakterystyczną dla Chardonnay. Jego bukiet ma aromat dojrzałych owoców i wanilii. Idealne jako aperitif a także do białych ryb, indyka z żurawiną i miękkich serów.

 

Penfolds to jedna z najstarszych i najbardziej znanych winiarni w Australii. Wina Penfolds słyną z różnorodności, historii i kunsztu. Wina Penfolds są idealne na każde podniebienie i okazję, czy to wina do piwnicy, czy te gotowe już dziś. Owoce Penfolds pochodzą z najbardziej cenionych regionów winnych. Subtelne różnice w klimacie i glebie pozwalają stworzyć doskonałe wina, które może skosztować każdy miłośnik wina. Stosunek ceny do jakości jest perfekcyjny tak piszą i mówią na całym świecie. 

 

Penfolds Chardonnay Koonunga Hill - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2022-09-15

Konugla Hill Chardonnay Penfolds

Pięknie wyważone podniebienie z nektaryną i owocami cytrusowymi ciągnącymi się od nosa, które doskonale łączą się z delikatną, ale miękką linią kwasu. Lekka kremowa konsystencja i miękka konsystencja dodają przyjemnego, kompleksującego wykończenia. Łatwe, bez wysiłkowe i nieskomplikowane picie!

Oceń 
Quality


2022-06-05

Penfolds Chardonnay Koonunga Hill

Koonunga Hill Chardonnay odzwierciedla filozofię mieszania multiregionów i winnic firmy Penfold, która umożliwia zespołowi winiarskiemu pozyskiwanie najlepszych paczek owoców, aby z każdego rocznika produkować niezmiennie wysokiej jakości wina. Lekka do średniej treściwa Chardonnay z charakterystycznymi głównymi cechami owocowymi i subtelnym podkładem z umiarkowanego dębu.

Dodaj opinię

Penfolds Chardonnay Koonunga Hill

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki