Nodus En La Parra Muscat Chardonnay Organic

57,00 zł
Brutto
997 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Nodus En La Parra Muscat Chardonnay Organic

 

Kraj: Hiszpania

Region: Valencia

Apelacja:  DO Valencia

Producent: Bodegas Nodus

Szczepy: Chardonnay, Moscatel

Kolor: białe

Rodzaj: wytrawne    

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 12,5%   

Certyfikaty: Wino ekologiczne

                      Wino wegańskie

 

Nota degustacyjna:

Nodus En La Parra to białe wytrawne ekologiczne wino powstałe w wyniku kupażu gron 60% Chardonnay i 40% Moscatel uprawianych w Walencji. Nos uwydatnia aromaty kwiatów, jasnych owoców, nuty chrupiącego jabłka i trochę bardziej dojrzałych nut gruszki. Na podniebieniu wino jest owocowe i pełne charakteru. Całości dopełnia długie, eleganckie wykończenie.

 

Winifikacja:

Monitorowanie dojrzewania w celu określenia optymalnego terminu zbioru. Selekcja winogron i kontrolowana fermentacja w niskiej temperaturze.

 

Producent - Bodegas Nodus

Adolfo De Las Heras Marín nabył posiadłość El Renegado (renegat) w Walencji w 1985 roku. Na początku posiadłość składała się z 540 hektarów lasów i winorośli, z których 80% miało 40 lat i produkowało rodzime winogrona Bobal. Idąc z duchem czasu, Adolfo wprowadził również inne winogrona, takie jak Merlot i Cabernet. W tych wczesnych latach Don Adolfo zaczął sprzedawać młode wina, a także odkrywać nowe metody produkcji wina. Jego syn, Adolfo De Las Heras Polo, kontynuuje tę spuściznę. Od czasu przejęcia winnicy pod koniec lat dziewięćdziesiątych skrupulatnie ukształtował posiadłość Bodegas Nodus przy użyciu nowoczesnych technik.

Certyfikowane organiczne wina są świeże, zabawne i przyjemne.

Nodus En La Parra Muscat Chardonnay Organic - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2022-09-05

Chardonnay Organic

Chardonnay organic oferuje piękny bukiet złocistych owoców, ananasa, gruszki i kołyszący poziom słonej mineralności.

Oceń 
Quality


2022-06-04

Muscat Organic

Jabłko, cytrusy, brzoskwinie, gruszki, świeże, średnio mocne, dobrze zbalansowane.

Dodaj opinię

Nodus En La Parra Muscat Chardonnay Organic

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.2
Na podstawie 98 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Potrzebowałam wina na urodzinową kolację z mężem. Pan doradził mi bardzo dobre wino w dobrej cenie (włoskie Angello Borani, Governo). Polecam i sklep i wino. Dziekuję za pomoc w wyborze.
Iwona Trzmiel
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Kontakt z firmą na zerowym poziomie, po zakupie nie otrzymałem faktury. dodzwonić się nie można.
Dawid Job