Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Villa Huesgen By the Glass Riesling

147,00 zł
Brutto
9981 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Villa Huesgen By the Glass Riesling

 

Kraj: Niemcy

Apelacja: Mosel

Producent: Villa Huesgen

Szczepy: Riesling

Styl: mineralny i świeży

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 11,5%

 

Riesling, który odpowiednio łączy owocowość odmiany i elegancki smak (brzoskwinia, morela) z dobrze wyważoną strukturą oraz świeżym, mineralnym finiszem. Wino, które pasuje na każdą okazję.

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Villa Huesgen Riesling by the glass jest suchy, nowoczesny Riesling, niezwykle atrakcyjny i przystępny. Aromatycznie świeży, drobny owoc o smaku moreli i brzoskwini o żywej mineralności. Na podniebieniu soczysty o wyrafinowanej kwasowości i średniej gęstości i długości.

 

Adolph Huesgen śledzi rodzinne dziedzictwo winiarskie swojej rodziny w Mozeli od 1735 roku: jest dziewiątym pokoleniem. Podstawą rodziny jest piękny secesyjny dom w Traben-Trarbach zaprojektowany przez Bruno Möhringa na początku XX wieku na etapie, kiedy to miasto zajmowało drugie miejsce po Bordeaux jako centrum handlu winem. Sam Mosel nie wymaga przedstawiania się jako jedna z największych na świecie winnic Riesling. Legendarne są strome winnice opadające do rzeki Mosel wraz z glebami bogatych w minerały, ogrzewanych słońcem gleb łupkowych. Villa Huesgen ma 65 hektarów winnic. Od 2005 roku Adolph Huesgen VIII prowadzi tradycję swoich przodków z VILLA HUESGEN i jego pasją jest wysokiej jakości Mosel Riesling.

Villa Huesgen By the Glass Riesling - Opinie klientów

Dodaj opinię

Villa Huesgen By the Glass Riesling

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki