Villa Huesgen By the Glass Riesling

187,00 zł
Brutto
600 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Villa Huesgen By the Glass Riesling

 

Kraj: Niemcy

Apelacja: Mosel

Producent: Villa Huesgen

Szczepy: Riesling

Styl: mineralny i świeży

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 11,5%

 

Riesling, który odpowiednio łączy owocowość odmiany i elegancki smak (brzoskwinia, morela) z dobrze wyważoną strukturą oraz świeżym, mineralnym finiszem. Wino, które pasuje na każdą okazję.

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Villa Huesgen Riesling by the glass jest suchy, nowoczesny Riesling, niezwykle atrakcyjny i przystępny. Aromatycznie świeży, drobny owoc o smaku moreli i brzoskwini o żywej mineralności. Na podniebieniu soczysty o wyrafinowanej kwasowości i średniej gęstości i długości.

 

Adolph Huesgen śledzi rodzinne dziedzictwo winiarskie swojej rodziny w Mozeli od 1735 roku: jest dziewiątym pokoleniem. Podstawą rodziny jest piękny secesyjny dom w Traben-Trarbach zaprojektowany przez Bruno Möhringa na początku XX wieku na etapie, kiedy to miasto zajmowało drugie miejsce po Bordeaux jako centrum handlu winem. Sam Mosel nie wymaga przedstawiania się jako jedna z największych na świecie winnic Riesling. Legendarne są strome winnice opadające do rzeki Mosel wraz z glebami bogatych w minerały, ogrzewanych słońcem gleb łupkowych. Villa Huesgen ma 65 hektarów winnic. Od 2005 roku Adolph Huesgen VIII prowadzi tradycję swoich przodków z VILLA HUESGEN i jego pasją jest wysokiej jakości Mosel Riesling.

Villa Huesgen By the Glass Riesling - Opinie klientów

Dodaj opinię

Villa Huesgen By the Glass Riesling

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.3
Na podstawie 113 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Zdecydowanie najlepszy sklep z winem w okolicy. Duży wybór, także wina z nowego świata, wliczając kraje jak Izrael czy Słowenia. Wybór win wybitnych producentów jak Penfolds z Australi czy Rothschild z Francji. Bardzo sympatyczna obsługa oraz fajna degustacja. Miejsce do którego warto wrócić... :) ( więcej )
Teresa Rosa
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Najlepszy wybór dla każdego, kto szuka wyjątkowego wina na specjalną okazję lub dla samej przyjemności. Ich wina są bardzo aromatyczne i smaczne, a ich pracownicy są bardzo kompetentni i pomocni w doborze odpowiedniego wina.
Marcin Pająk