Wino Villa Huesgen By the Glass Riesling

187,00 zł
Brutto
606 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Villa Huesgen By the Glass Riesling

 

Kraj: Niemcy

Apelacja: Mosel

Producent: Villa Huesgen

Szczepy: Riesling

Styl: mineralny i świeży

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 11,5%

 

Riesling, który odpowiednio łączy owocowość odmiany i elegancki smak (brzoskwinia, morela) z dobrze wyważoną strukturą oraz świeżym, mineralnym finiszem. Wino, które pasuje na każdą okazję.

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Villa Huesgen Riesling by the glass jest suchy, nowoczesny Riesling, niezwykle atrakcyjny i przystępny. Aromatycznie świeży, drobny owoc o smaku moreli i brzoskwini o żywej mineralności. Na podniebieniu soczysty o wyrafinowanej kwasowości i średniej gęstości i długości.

 

Adolph Huesgen śledzi rodzinne dziedzictwo winiarskie swojej rodziny w Mozeli od 1735 roku: jest dziewiątym pokoleniem. Podstawą rodziny jest piękny secesyjny dom w Traben-Trarbach zaprojektowany przez Bruno Möhringa na początku XX wieku na etapie, kiedy to miasto zajmowało drugie miejsce po Bordeaux jako centrum handlu winem. Sam Mosel nie wymaga przedstawiania się jako jedna z największych na świecie winnic Riesling. Legendarne są strome winnice opadające do rzeki Mosel wraz z glebami bogatych w minerały, ogrzewanych słońcem gleb łupkowych. Villa Huesgen ma 65 hektarów winnic. Od 2005 roku Adolph Huesgen VIII prowadzi tradycję swoich przodków z VILLA HUESGEN i jego pasją jest wysokiej jakości Mosel Riesling.

Villa Huesgen By the Glass Riesling - Opinie klientów

Dodaj opinię

Villa Huesgen By the Glass Riesling

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 165 opinii w serwisie Google
Polecam. Przesyłka dotarła w świetnym stanie, produkty były bardzo dobrze zabezpieczone w czasie transportu. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, na bieżąco były przekazywane informacje o statusie paczki. Serdecznie polecam! W dniu dzisiejszym przejeżdżałam przez Warszawę i zawitałem... do sklepu z winami. Miło mnie powitali nawet dostałem wino do degustacji Uno 1 primitivo za 1zł. Super. zobaczcie Ci co mało wysyłają. ( więcej )
Damian Kowalski
Zamawiam wino od lat! Zamawiałam również na wesele syna. Doradzono mi bezbłędnie a więc goście byli bardzo zadowoleni Zawsze sprawna i szybka dostawa. Zdecydowanie polecam!
Betata Sobieraj
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo polecam ten sklep z winami! Duży wybór win, fachowe doradztwo i przemiły właściciel. Z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią buteleczkę dla siebie :-)
Monika Laszczka