Villa Huesgen By the Glass Riesling

187,00 zł
Brutto
600 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Villa Huesgen By the Glass Riesling

 

Kraj: Niemcy

Apelacja: Mosel

Producent: Villa Huesgen

Szczepy: Riesling

Styl: mineralny i świeży

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 11,5%

 

Riesling, który odpowiednio łączy owocowość odmiany i elegancki smak (brzoskwinia, morela) z dobrze wyważoną strukturą oraz świeżym, mineralnym finiszem. Wino, które pasuje na każdą okazję.

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Villa Huesgen Riesling by the glass jest suchy, nowoczesny Riesling, niezwykle atrakcyjny i przystępny. Aromatycznie świeży, drobny owoc o smaku moreli i brzoskwini o żywej mineralności. Na podniebieniu soczysty o wyrafinowanej kwasowości i średniej gęstości i długości.

 

Adolph Huesgen śledzi rodzinne dziedzictwo winiarskie swojej rodziny w Mozeli od 1735 roku: jest dziewiątym pokoleniem. Podstawą rodziny jest piękny secesyjny dom w Traben-Trarbach zaprojektowany przez Bruno Möhringa na początku XX wieku na etapie, kiedy to miasto zajmowało drugie miejsce po Bordeaux jako centrum handlu winem. Sam Mosel nie wymaga przedstawiania się jako jedna z największych na świecie winnic Riesling. Legendarne są strome winnice opadające do rzeki Mosel wraz z glebami bogatych w minerały, ogrzewanych słońcem gleb łupkowych. Villa Huesgen ma 65 hektarów winnic. Od 2005 roku Adolph Huesgen VIII prowadzi tradycję swoich przodków z VILLA HUESGEN i jego pasją jest wysokiej jakości Mosel Riesling.

Villa Huesgen By the Glass Riesling - Opinie klientów

Dodaj opinię

Villa Huesgen By the Glass Riesling

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.2
Na podstawie 106 opinii w serwisie Google
Po pierwszym łyku Uno 1 Primitivo di Manduria chwyciłem za telefon i zamówiłem kolejną partię. Sklep internetowy Bachus Wina, jest bardzo przyjazny dla klienta, łatwo i bez problemów finalizuje zamówienia. Dostawa kurierem do drzwi w ciągu 48 godzin, butelki bardzo dobrze zabezpieczone. Gorąco... polecam. ( więcej )
Robert Markiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Świetne miejsce w dobrej lokalizacji, do tego profesjonalna obsługa i przyjemna muzyka chillout. Wina z najlepszych regionów Włoch, Francji. Ceny mocno rabatują pod warunkiem że kupujesz na kartony czy całe skrzynki wino. Warto poznać wina polecane z ręki. Znają się dobrze dużo degustuje.... Pozdro. ( więcej )
Robert Koson
Bachus Wina to wspaniałe miejsce dla miłośników wina. Sklep oferuje wyjątkowy wybór win z różnych regionów, a personel zawsze chętnie doradzi, który trunek wybrać.
Tadeusz Kosecki