Recanati Special Reserve Red Galilee

277,00 zł
Brutto
9998 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Galilea Recanati Special Reserve

 

Kraj: Izrael

Region: Górna

Producent: Recanati

Apelacja: Górna Galilea

Szczepy: Cabermet, Merlot

Rodzaj: Wytrawne czerwone

Wino Koszerne, יין כשר

Pojemność: 0,75lPAR

Alkohol: 14% PAW1

 

Wino produkowane jest tylko w wybranych, szczególnie urodzajnych latach. Jest kompozycją, która w każdym roczniku może inaczej smakować, wzalezności od kupazu. Zawsze jednak są to starannie selekcjonowane grona szczepów Cabernet Sauvignon i Merlot z domieszką szczepów regionalnych. Podlega bardzo starannej winifikacji - 100% owoców leżakuje przez 24 miesiące w beczkach z francuskiej dębiny, a wino wspaniale dojrzewa i rozwija się jeszcze wiele lat po zabutelkowaniu. W rezultacie powstało złożone, cieliste i harmonijne wino z gładkimi taninami i dobrze wyważoną kwasowością. W aromatach można wyczuć nuty czekolady, szałwii i goździków, z przyjemnym akcentem wanilii, kawy, karmelu oraz eukaliptusa tworzących idealną kompozycję z dojrzałymi jagodami i prowadzące do aksamitnego i długiego finiszu. Wino jest kwintesencją regionu Górnej Galilei.

Notatki Sommelier Bachus Wina

Seria Special Reserve to sztandarowe wina winnicy. Ta kolekcja doskonale wyraża to, co najlepsze na każdym zbiorze, od wybitnych działek winnic. Z tych działek winiarze Recanati produkują wina, które są przykładem winnicy, zbiorów i terroiru. SeriaRecanati Special Reserve jest dumą wytwórni win i klasyfikuje się z wynikiem ponad 90. Aby utrzymać najwyższe standardy, Special Reserve Red produkuje się wyłącznie ze zbiorów specjalnych jakość i reprezentuje to, co najlepsze zarówno z klasycznych, jak i śródziemnomorskich odmian. W ten sposób obrazuje wizję winnicy i dokładną pracę naszych dwóch winiarzy. Pierwszy Specjalny Rezerwat Białych zbiorów - od śródziemnomorskich gatunków Roussane i Marsanne - miał miejsce w 2012 roku, i od tego czasu winnica kontynuuje śródziemnomorskie podejście i wizję. Wino otrzymało ponad 90 punktów więcej niż jeden raz i nadal uzasadnia swoje miejsce jako charakterystyczne białe wino winnicy.

Recanati Special Reserve Red Galilee - Opinie klientów

Dodaj opinię

Recanati Special Reserve Red Galilee

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 141 opinii w serwisie Google
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski