Kendall Jackson Vintners Reserve Chardonnay

118,00 zł
Brutto
9976 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Vintners Reserve Chardonnay Kendall Jackson

 

Kraj: USA

Region: California

Vineyard Stewardship

Podregion: Russian River Valley

Szczep: Chardonnay

Beczka: 9 miesięcy

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 13,5%

 

Najlepsze chardonnay w USA, ta ocena po degustacji wina broni się doskonale. Pięknie zintegrowane tropikalne smaki, takie jak ananas, mango i papaja, z nutami cytrusowymi eksplodującymi w ustach. Te smaki delikatnie przeplatają się z aromatami wanilii i miodu, tworząc głębię i równowagę. Nuta palonego dębu i masła dopełnia długie, trwałe wykończenie. Kendall Jackson Chardonnay Vintners Reserve to mieszanka winogron Chardonnay uprawianych w wielu regionach wzdłuż chłodnego Kalifornii na zachodnim wybrzeżu, zapewniająca zrównoważoną mieszankę nut cytrusowych i tropikalnych aromatów. Oprócz typowego nosa ananasa, limonki i mango, ten Chardonnay zawiera również bogatsze nuty papai, miodu, wanilii i tostów z pięciomiesięcznego starzenia się amerykańskiego i francuskiego dębu.

Notatki Sommelier Bachsu Wina

Chardonnay nr 1 w Ameryce od 25 lat i wciąż rośnie! Nic dziwnego, że Vardners Reserve Chardonnay to najpopularniejsze wydawnictwo. Ręcznie wytwarzane w małych partiach winnic przez cały proces produkcji wina. Winogrona pochodzą z chłodnych, nadmorskich regionów Kalifornii. Chardonnay rezerwy Vintnera jest owocowy, bosko złożony, przystępny i wyjątkowo przyjazny dla żywności. Położona w rosyjskiej dolinie rzeki winnica Fulton Ranch otacza winnicę i ogrody Kendall-Jackson. Witryna korzysta ze słynnych w regionie ciepłych dni i chłodnych nocy, a majestatyczne koce mgły nadają jej codzienny wygląd, aby zachować naturalną kwasowość winogron. Szereg dobrze przepuszczalnych piasków i żwirów sprawia, że ​​jest to wyjątkowa winnica zarówno dla Chardonnay, jak i Pinot Noir. Tosty z dębu, wanilii, karmelu i kremu brulee uzupełniają nuty skórki pomarańczowej, papai i pieczonych jabłek, prowadząc do długiego, miękkiego finiszu.

91 punktów , Jeb Dunnuck, JebDunnuck.com , czerwiec 2019

90 punktów i wybór redaktorów, Jim Gordon, Wine Enthusiast, maj 2019

Kendall Jackson Vintners Reserve Chardonnay - Opinie klientów

Dodaj opinię

Kendall Jackson Vintners Reserve Chardonnay

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.7
Na podstawie 227 opinii w serwisie Google
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Polecacie dobre wina, asortyment doskonały. Wina z Toskanii oszałamiający wybór, wina z Apulii to jeszcze nigdzie nie widziałem tak świetnego wyboru. OK
Adam Kowal
Duży wybór win w różnych cenach, rozpoczynających się już od 40 zł w górę. Sklep prowadzony przez osobę dobrze zorientowaną w temacie win, która umiejętnie doradzi w wyborze odpowiedniego wina.
Bohdan Michalak
Zamowinie zlozone w srode z nadzieja na dowstawe przed weekendem. W poniedzialek brak odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera i brak samej wysylki.
Krzysztof Grad