Najlepsze ceny. Najlepsze wino na gorące letnie dni i noce.

Kendall Jackson Vintners Reserve Chardonnay

128,00 zł
Brutto
9965 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Vintners Reserve Chardonnay Kendall Jackson

 

Kraj: USA

Region: California

Vineyard Stewardship

Podregion: Russian River Valley

Szczep: Chardonnay

Beczka: 9 miesięcy

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 13,5%

 

Najlepsze chardonnay w USA, ta ocena po degustacji wina broni się doskonale. Pięknie zintegrowane tropikalne smaki, takie jak ananas, mango i papaja, z nutami cytrusowymi eksplodującymi w ustach. Te smaki delikatnie przeplatają się z aromatami wanilii i miodu, tworząc głębię i równowagę. Nuta palonego dębu i masła dopełnia długie, trwałe wykończenie. Kendall Jackson Chardonnay Vintners Reserve to mieszanka winogron Chardonnay uprawianych w wielu regionach wzdłuż chłodnego Kalifornii na zachodnim wybrzeżu, zapewniająca zrównoważoną mieszankę nut cytrusowych i tropikalnych aromatów. Oprócz typowego nosa ananasa, limonki i mango, ten Chardonnay zawiera również bogatsze nuty papai, miodu, wanilii i tostów z pięciomiesięcznego starzenia się amerykańskiego i francuskiego dębu.

Notatki Sommelier Bachsu Wina

Chardonnay nr 1 w Ameryce od 25 lat i wciąż rośnie! Nic dziwnego, że Vardners Reserve Chardonnay to najpopularniejsze wydawnictwo. Ręcznie wytwarzane w małych partiach winnic przez cały proces produkcji wina. Winogrona pochodzą z chłodnych, nadmorskich regionów Kalifornii. Chardonnay rezerwy Vintnera jest owocowy, bosko złożony, przystępny i wyjątkowo przyjazny dla żywności. Położona w rosyjskiej dolinie rzeki winnica Fulton Ranch otacza winnicę i ogrody Kendall-Jackson. Witryna korzysta ze słynnych w regionie ciepłych dni i chłodnych nocy, a majestatyczne koce mgły nadają jej codzienny wygląd, aby zachować naturalną kwasowość winogron. Szereg dobrze przepuszczalnych piasków i żwirów sprawia, że ​​jest to wyjątkowa winnica zarówno dla Chardonnay, jak i Pinot Noir. Tosty z dębu, wanilii, karmelu i kremu brulee uzupełniają nuty skórki pomarańczowej, papai i pieczonych jabłek, prowadząc do długiego, miękkiego finiszu.

91 punktów , Jeb Dunnuck, JebDunnuck.com , czerwiec 2019

90 punktów i wybór redaktorów, Jim Gordon, Wine Enthusiast, maj 2019

Kendall Jackson Vintners Reserve Chardonnay - Opinie klientów

Dodaj opinię

Kendall Jackson Vintners Reserve Chardonnay

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 145 opinii w serwisie Google
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Aktualnie mój ulubiony sklep. Polecone wina biorę "w ciemno".
Michal Radecki