Najlepsze ceny. Najlepsze wino na gorące letnie dni i noce.

Santa Alexandra Varietal Syrah

41,00 zł
Brutto
9992 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Potrawa
Do Mięsa Czerwonego
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Santa Alexandra Varietal Syrah

 

Kraj: Chile

Region: Colchagua Valley

Szczep: Syrah Shiraz

Producent: Viñedos Marchigüe

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 13% ONL

 

Shiraz zwany Syrah oferuje cudowne aromaty dojrzałych jagód i malin, akcentowane nutami mieszanych ziół i wędlin. Wibrujące nuty jagodowe przenoszą się do pełnego ciała podniebienia, gdzie dębowe koncentracje i nuty owocowe wsparte są mocnymi taninami i żywą kwasowością. Delikatna pikantność i nuty ziół prowansalskich utrzymują się przez długie zakończenie. Wino Shirah działa z bardzo małymi partiami, a na ich styl mają wpływ przede wszystkim najbardziej renomowani producenci. Próbują zintegrować wiele winnic, odmian, drożdży, technik, kooperacji itp. W swoich winach, aby zwiększyć złożoność i zbadać te różne elementy, które poprawiają wrażenia z picia wina.

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Granitowe gleby dodają elegancji i nuty mineralności, podczas gdy znajdująca się tutaj glina dodaje mocy i owoców. Ta butelkowanie jest wykonane z winogron uprawianych na południowych i zachodnich zboczach, które cieszą się chłodniejszymi temperaturami, dzięki czemu powstają eleganckie i wyrafinowane wina Syrah. Dolina Colchagua od dawna jest synonimem wyjątkowych czerwonych win, znanych z głębi smaku i doskonałych w odmianach, takich jak Carmenere, Cabernet Sauvignon i Syrah. Ostatnio producenci rozszerzają swoje nasadzenia w kierunku wybrzeża, co pozwala na rozwój odmian o chłodnym klimacie, takich jak Pinot Noir i Sauvignon Blanc. Winnice znajdują się po zachodniej stronie doliny Colchagua, gdzie czerpią z niepowtarzalnego mikroklimatu ciepłych dni z chłodną morską bryzą i długimi godzinami dziennymi, które idealnie nadają się do produkcji wielu różnych odmian: Cabernet Sauvignon, Merlot, Carmenere, Malbec i Syrah. Marchigüe posiada cztery posiadłości, które zostały delikatnie rozwinięte i utrzymane w celu produkcji winogron premium. W rezultacie wiele znanych na całym świecie chilijskich winiarni pozyskuje swoje winogrona z tej posiadłości dla swoich wysokiej klasy win.

Santa Alexandra Varietal Syrah - Opinie klientów

Dodaj opinię

Santa Alexandra Varietal Syrah

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 145 opinii w serwisie Google
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Aktualnie mój ulubiony sklep. Polecone wina biorę "w ciemno".
Michal Radecki