Rimapere Sauvignon Blanc Plot 101 Marlborough Rapaura

217,00 zł
Brutto
36 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Okazja
Na Wyjątkowe Okazje
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Rimapere Sauvignon Blanc Plot 101 Marlborough Rapaura - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2022-06-09

Rimapere Sauvignon Blanc

Jeśli w tej cenie jest coś przyjemniejszego, daj mi znać. Samo w sobie zasługuje na 89 punktów. Ale biorąc pod uwagę jego wartość, jest wart o wiele więcej. Konsumenci nie powinni być zaskoczeni, że kiedy jedna z największych firm winiarskich na świecie – Domaines Barons de Rothschild (Lafite) – podejmie się projektu, wina będą śpiewać. A ten robi. Wdzięczny i wyrafinowany, atrakcyjny kęs Sauvignon Blanc jest nadal obecny. Brak jest elektryczności wstrząsającej klapami lub intruzji ziół, które można znaleźć w wielu innych Sauvignon Blanc. Kończy się oczyszczającym podniebienie akcentem przypominającym limonkę. Pełen wdzięku — dokładnie tego można oczekiwać od Lafite. Dziesięć dolarów za butelkę - to niespodzianka.

Dodaj opinię

Rimapere Sauvignon Blanc Plot 101 Marlborough Rapaura

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 142 opinii w serwisie Google
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski