Rimapere Sauvignon Blanc Plot 101 Marlborough Rapaura

237,00 zł
Brutto
6 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Okazja
Na Wyjątkowe Okazje
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.


Rimapere Sauvignon Blanc Plot 101 Marlborough Rapaura
 

Kraj: Nowa Zelandia


Producent: Baron Edmond de Rothschild Heritage


Apelacja: Marlborough (Rapaura)


Szczep: Sauvignon Blanc


Alkohol:13% LPSD 

Pierwszy rocznik rzadkiej selekcji Sauvignon Blanc z Rimapere w Nowej Zelandii! Sauvignon blanc o wyjątkowej czystości! „Działka 101” nawiązuje do doskonale wyeksponowanego teror działki tej winnicy z jej magiczną i wyjątkowo zachowaną dekoracją. Krystalicznie czyste rzeki, dziewicze lasy i morski horyzont zapewniają tym samym optymalne warunki dla winorośli i sprawiły, że Nowa Zelandia stała się obowiązkowym punktem na liście win na świecie. Wyjątkowe wino, do produkcji którego użyto winogron tylko z jednej parceli: 101! Rimapere jest winem delikatnym, jasnożółtym kolorze. Wino ujawnia wyrazisty, intensywny bukiet, z którego emanuje ogromna paleta aromatów, począwszy od bogatej gamy nut owoców cytrusowych, cytryny i grejpfruta, połączonej z harmonijną mineralnością. Na podniebieniu wino wyróżnia się imponującą świeżością i kwasowością, z aromatów utrzymujących się na finiszu, rozwijają się aromaty owoców cytrusowych. Doskonale komponuje się z daniami rybnymi, białym mięsem, antipasti oraz ze szparagami.


Rimapere Sauvignon Blanc Plot 101 Marlborough Rapaura - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2022-06-09

Rimapere Sauvignon Blanc

Jeśli w tej cenie jest coś przyjemniejszego, daj mi znać. Samo w sobie zasługuje na 89 punktów. Ale biorąc pod uwagę jego wartość, jest wart o wiele więcej. Konsumenci nie powinni być zaskoczeni, że kiedy jedna z największych firm winiarskich na świecie – Domaines Barons de Rothschild (Lafite) – podejmie się projektu, wina będą śpiewać. A ten robi. Wdzięczny i wyrafinowany, atrakcyjny kęs Sauvignon Blanc jest nadal obecny. Brak jest elektryczności wstrząsającej klapami lub intruzji ziół, które można znaleźć w wielu innych Sauvignon Blanc. Kończy się oczyszczającym podniebienie akcentem przypominającym limonkę. Pełen wdzięku — dokładnie tego można oczekiwać od Lafite. Dziesięć dolarów za butelkę - to niespodzianka.

Dodaj opinię

Rimapere Sauvignon Blanc Plot 101 Marlborough Rapaura


Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.3
Na podstawie 108 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Zdecydowanie najlepszy sklep z winem w okolicy. Duży wybór, także wina z nowego świata, wliczając kraje jak Izrael czy Słowenia. Wybór win wybitnych producentów jak Penfolds z Australi czy Rothschild z Francji. Bardzo sympatyczna obsługa oraz fajna degustacja. Miejsce do którego warto wrócić... :) ( więcej )
Teresa Rosa
Bardzo duży wybór win w dobrych cenach. Przede wszystkim kompetentni sprzedawcy, którzy mają ogromną wiedzę. Dobrali mi pyszne i bardzo oryginalne w smaku wino, które zasmakowało całej rodzinie. Warto korzystać z promowanych win tych wystawianych na blacie. Na pewno będę wracać.
Jacek Stefanowski
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI