Yarden 2T Golan Heights Winery

347,00 zł
Brutto
8 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Golan Heights Winery Yarden 2 T Galilee

 

Kraj: Izrael

Region: Wzgórza Golan

Apelacja: Galilee ( Galilea)

Producent: Golan Heights Winery

Szczepy: Touriga Nacional i Tinta Cao

Dojrzewanie: 18 miesięcy dąb francuski

Rodzaj: czerwone, wytrawne

Pojemność: 0,75l

Yarden 2T produkowany jest z dwóch portugalskich odmian - Touriga Nacional i Tinta Cao - słynących z roli w produkcji wysokiej jakości win z doliny Douro. Ukazuje on jasne wiśniowe i porzeczki owocowe nuty z akcentami kakao, kwiatów, przypraw i francuskiego dębu. Wino ma dobre ciało i przyjemną koncentrację smaku. Yarden 2T leżakowany przez 18 miesięcy w beczkach z dębu francuskiego. Sugestie kulinarne: grillowane steki z wieszaków, ostrą pieczoną jagnięciną lub duszonymi kaczymi udkami.

Yarden 2T Golan Heights Winery - Opinie klientów

Dodaj opinię

Yarden 2T Golan Heights Winery

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.1
Na podstawie 81 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Serdecznie polecam !!! Profesjonalna i miła obsługa. Duży wybór win, atrakcyjne ceny. Pan Robert i Pan Łukasz zawsze idealnie polecą wino na każdą okazje. Pełen profesjonalizm.
eryka lesniewska
Bardzo miła, profesjonalna obsługa z ogromną wiedzą na temat sprzedawanych alkoholi. Ogromny wybór oraz atrakcyjne ceny. Dziękuje za polecone wino. Rewelacja!
Tomasz Machowski