Primitivo di Manduria Sessantanni 2015
  • Primitivo di Manduria Sessantanni 2015

Primitivo di Manduria Sessantanni 2015

164,00 zł
Brutto
9936 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Potrawa
Do Mięsa Czerwonego
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

 

Możliwy zwrot w ciągu 14 dni

Sessantanni Primitivo di Manduria 2015

 

Wino Primitivo di Manduria Sessantanni 2015 zalicza się do bardzodobrych win. Wyprodukowane z winogron z ponad 60 letnich krzaków. Owoce zbierane ręcznie i macerowane 18 dni. Następnie poddane do leżakowania. Na rynek trafia więc wino dojrzałe, eleganckie, wyważone o nasyconej rubinowej barwie z fioletowymi refleksami. Złożony bukiet z aromatami wiśni, porzeczek i jagód, z eleganckimi niuansami przypraw i przyjemnymi nutami wanilii i czekolady. Wino łagodnie wytrawne, pełne, bardzo dobrze zrównoważone. Finisz długi, elegancki, podkreślony aksamitnymi taninami. Sugestie kulinarne: steki, dziczyzna, jagnięcina, duszone mięsa w sosach.

 

Przyznawane nagrody:

Primitivo di Manduria Sessantanni 2014 punt. 10/9

Primitivo di Manduria Sessantanni 2015 punt. 10/7

Primitivo di Manduria Sessantanni 2015 - Opinie klientów

Dodaj opinię

Primitivo di Manduria Sessantanni 2015

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.8
Na podstawie 297 opinii w serwisie Google
Najlepsze wina, łatwo was wyszpiegować po Facebook. Jesteście profesjonalnie wyróżnieni. Wspaniale zdjęcia z degustacji widać zamiłowanie do wina. Polecam!!! Ale jak już mam was na czacie proszę o podpowiedź jakie wino nowozelandzkie z szczepu sauvignon blanc warto spróbować. Ostatnio degustowaliśmy... Villa Maria Sauvignon Blanc było pyszne. ( więcej )
Magdalena Jankowski
Niezwykle profesjonalna ekipa sommelier, dzięki której czujesz się poważanym i zaprzyjaźnionym klientem już od pieszej wizyty. Swobodny styl rozmowy o winach z łatwością przychodzi sprzedawcy przy polecaniu win. Tak ja to kupuje i nie żałuje polecam.
Patrycja Kaczmarczyk
Duży wybór asortymentu, uczciwe ceny i bardzo miła obsługa. Polecam!
Anna Stryjeczek
Znają się na winach jak mało kto. To nie opowieści wyjęte z tekstu magazyn wino. Próbują dużo wina i to pozwala im dobrze polecać wina. Znam chłopaków nie od dziś. Zazdroszczę winiarze, restauratorzy i sportowcy. Tak to można żyć.
Ryszard Czajka