Primitivo di Manduria Sessantanni 2015
  • Primitivo di Manduria Sessantanni 2015

Primitivo di Manduria Sessantanni 2015

184,00 zł
Brutto
2 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Potrawa
Do Mięsa Czerwonego
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Sessantanni Primitivo di Manduria 2015

 

Wino Primitivo di Manduria Sessantanni 2015 zalicza się do bardzodobrych win. Wyprodukowane z winogron z ponad 60 letnich krzaków. Owoce zbierane ręcznie i macerowane 18 dni. Następnie poddane do leżakowania. Na rynek trafia więc wino dojrzałe, eleganckie, wyważone o nasyconej rubinowej barwie z fioletowymi refleksami. Złożony bukiet z aromatami wiśni, porzeczek i jagód, z eleganckimi niuansami przypraw i przyjemnymi nutami wanilii i czekolady. Wino łagodnie wytrawne, pełne, bardzo dobrze zrównoważone. Finisz długi, elegancki, podkreślony aksamitnymi taninami. Sugestie kulinarne: steki, dziczyzna, jagnięcina, duszone mięsa w sosach.

 

Przyznawane nagrody:

Primitivo di Manduria Sessantanni 2014 punt. 10/9

Primitivo di Manduria Sessantanni 2015 punt. 10/7

Primitivo di Manduria Sessantanni 2015 - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2022-09-27

Primitivo di Manduria Sessantanni 2015

Niesamowicie skoncentrowane i intensywny bukiet nut konfitur z wiśni, śliwek i czereśni, uzupełnionych kawą i czekoladą, doskonała równowaga, mocna budowa i słodkie taniny.

Dodaj opinię

Primitivo di Manduria Sessantanni 2015

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.2
Na podstawie 98 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Potrzebowałam wina na urodzinową kolację z mężem. Pan doradził mi bardzo dobre wino w dobrej cenie (włoskie Angello Borani, Governo). Polecam i sklep i wino. Dziekuję za pomoc w wyborze.
Iwona Trzmiel
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Kontakt z firmą na zerowym poziomie, po zakupie nie otrzymałem faktury. dodzwonić się nie można.
Dawid Job