Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Kim Crawford Sauvignon Blanc
    Kim Crawford Sauvignon Blanc

Sklep Bachus - Kim Crawford Sauvignon Blanc

 

 

 

 

 

 

 

Kim Crawford Wines jest najlepiej sprzedającą się marką win z Nowej Zelandii zawdzięczając sukces winom Kim Crawford Sauvignon Blanc


Kim Crawford Sauvignon Blanc produkuje jeden z benchmarków Marlborough i czterokrotnie został wymieniony w "Wine Spectator Top 100". Kim Crawford Sauvignon Blanc ulubieniec białych win, cieszył się popularnością w restauracjach, został również nazwany w kategorii "Sauvignon Blanc 2017 Top 10 restauracji Wine & Spirits". Sekretem sukcesu Kim Crawford jest poważna dbałość o szczegóły w winnicach i winnicy, ze szczególnym naciskiem na zrównoważone praktyki, indywidualne zbieranie bloków winnic i małe fermentacje. Kim Crawford Sauvignon Blanc jest bardzo jasno żółty w szkle. Klasyczne aromaty Marlborough Sauvignon Blanc z podniesionymi cytrusami, tropikalnymi owocami i zmiażdżonymi ziołami. Świeże, soczyste wino o żywej kwasowości i dużej masie i długości na podniebieniu. Dojrzały, tropikalny owocowy aromat z marakui, melona i grejpfruta.


Kim Crawford Wines jest jednym z najbardziej ekscytujących i innowacyjnych producentów wina w Nowej Zelandii. Kim Crawford Wines rozpoczęła działalność w małej chacie Auckland w Nowej Zelandii. Od momentu premiery w 1996 r. Marka zdobyła uznanie na całym świecie. Winogrona zebrano pojedynczo ze 180 z naszych 240 bloków winnic, po czym delikatnie sprasowano i poddano fermentacji. Każdy blok jest obsługiwany indywidualnie, aby uchwycić szczególne cechy każdej działki winnicy. Siedemdziesiąt procent winogron pochodziło z doliny Wairau, która zapewniała klasyczny aromat marakui i grejpfruta. Pozostałe winogrona pochodziły z Doliny Awatere, która wnosiła cytryny, limonkę i świeże zioła. Po połączeniu te pojedyncze paczki dostarczają potpourri aromatów i gęstej koncentracji smaków, które charakteryzują styl Sauvignon Blanc Kim Crawford.

Nagrody: Blue-Gold Award Winner Constellation Brands - Kim Crawford Sauvignon Blanc - 2017

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE