Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Wairarapa Nowa Zelandia
    Wairarapa Nowa Zelandia

Sklep Bachus - Wairarapa Nowa Zelandia

Region Wairarapa znajduje się na Wyspie Północnej, na wschód od Wellington i na południowy wschód od Hawkes Bay. Wairarapa obszarem słabo zaludniony i został nazwany na cześć jego największego jeziora, jeziora Wairarapa. O Wairarapa składa się z kilku małych miasteczek, z których największy jest Masterton. Wairarapa słynie z produkcji Sauvignon Blanc, Riesling, Pinot Gris, Syrah i Pinot Noir. Trzy główne podregiony w regionie to Martinborough, Gladstone i Masterton. Podregiony te mają podobne struktury klimatyczne i gruntowe, a jednocześnie oferują subtelne różnice w charakterze dla wymagającego podniebienia do zbadania. Nowoczesna historia wina Wairarapa pochodzi z późnych lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia Martinborough, w skład którego weszli producenci: Dry River, Martinborough Vineyard, Ata Rangi i Chifney (obecnie Margrain).

W pół morskim klimacie, Wairarapa jest chroniony przez zachodnie pasma Tararua i narażony na przenikliwy, porywający wiatr. Region przeżywa chłodne wiosenne i jesienne sezony oraz bardzo gorące letnie dni z chłodnymi nocami. Ten wspaniały klimat umożliwia długi okres wegetacyjny i rozwój intensywnego charakteru i złożoności odmianowej. Idealne zimowe / wiosenne wzory opadów i długie, suche jesienie tworzą doskonałe warunki do późnych zbiorów i botrytyzowanych win. Gleby Wairarapa to w większości gliny mułowe nad wolno opróżniającymi się żwirami, z których niektóre mogą sięgać do 15 m głębokości z powodu rzek przepływających przez region. Z gliniastymi glinami i wapieniami występującymi w niektórych winnicach, winiarze ciężko pracują, aby dopasować swoje odmiany do profili glebowych. Z północy na południe, żwirowe koryta rzeki Mastertona oferują lokalny wapień, bardziej zmienny gliniasty muł glendstone ma gliniaste kieszenie, podczas gdy płytsze tarasy rzeczne z Martinborough i pobliskiego Te Muna oferują bardzo poszukiwane tereny do sadzenia.

Poniżej prezentujemy listę winnic, które są wybrane przez nasz zespół sommeilerów Bachus Wina. Winnice wymienione poniżej są godne polecenia, często występują w dobrych ocenach na rynku globalnym i prasie międzynarodowej. Obecnie nawiązujemy w wybranymi winnicami kontakt i otrzymujemy wina do testowania. Poznajemy smak win i w przyszłości postaramy się wprowadzić wina te które będą najlepiej ocenione i uznamy że są godne polecenia:

Archer McRae, Ata Rangi, Brodie Estate, Craggy Range, Dry River Wines, Gem Marlborough, Harvest Estate, Johner Estate, Lime Gully, Lynfer Estate, Margrain Vineyard, Matahiwi Estate, Murdoch James Estate, Ohau Wines Other Region, Paper Road, Pohangina Valley Estate, Schubert Wines, StoneCutter, The Elder Pinot, Tirohana Estate, Ashwell Vineyards, Big Sky Wines, Cobblestone Vineyards, Decibel Wines, Escarpment, Gladstone Vineyard, Gladstone Vineyard, Haythornthwaite Wines, Julicher Estate, Loopline Vineyard, Ma Maison Wines Ltd., Martinborough Vineyard., Muirlea Rise, Nga Waka, Palliser Estate Wines of Martinborough Ltd, Pencarrow, Porters, Southdown Estate, Te Kairanga, The Tablelands Wine Company, Urlar, Voss Estate Vineyard, Wycroft, Vynfields

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE