Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Ánima Negra Majorka
    Ánima Negra Majorka

Sklep Bachus - Anima Negra Majorka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ánima Negra Majorka położona w południowo-wschodniej części wyspy winiarnia produkuje wina w dawnej posiadłości Son Burguera, w pobliżu miasta Felanitx i pochodzi z XIII wieku. Założona w 1994 r. Ánima Negra Mallorca jest wynikiem symbiotycznego klimatu, gleby i autochtonicznych odmian wyspy Majorka. Rezultatem są szczere i specjalne wina, dalekie od bezosobowych tendencji do tworzenia wina. To właśnie ta przesłanka, wraz z celem produkcji win o najwyższej możliwej jakości, wyznacza codzienną Czarną Duszę. Priorytetem jest naturalna uprawa winorośli. Poszanowanie specyfiki gleby i uprawy odmian autochtonicznych (Callet, Mantonegre, Fogoneu i Premsal Blanc) ukształtowało ich własną filozofię zarówno pod względem rozumienia uprawy winorośli, jak i samego produktu. Obecnie produkcja wina Mallorca Ánima Negra wynosi około 250 000 butelek z winogronami pochodzącymi z 70 ha winnic, wszystkie z nich własne. Na dzień dzisiejszy asortyment Ánima Negra Mallorca obejmuje niezwykłą białą Quíbia 35 000 butelek, mieszankę białej Premsal; różowa Giró Ros i czerwony Callet winifikowane jak Blanc de Noirs. Podstawowy czerwony 200 000 butelek, łączy Callet (65%) z Manto Negro, Fogoneu i około 15% Syrah i stanowi dobre wprowadzenie do stylu win z Balearów. Prawdziwą gwiazdą jest jednak jedna odmiana Callet ÀN 15 000 butelek, wykonana ze starych winorośli uprawianych obok drzew owocowych; jest to obowiązkowy czerwony i doskonały przykład zmian, które zaszły w hiszpańskiej scenie winiarskiej w ciągu ostatnich dwóch dekad. Son Negre to rzadkość - połączenie Callet, Manto Negro i Fogoneu wykonane wyłącznie w najlepszych rocznikach - etykiety zostały zaprojektowane przez słynnego Mallorcan artystę Miquela Barceló. 85% win jest sprzedawanych za granicą.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE