Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFJameson WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Sklep Bachus - Calabria Family Wines

Calabria Family Wines - to dynamiczna firma rodzinna, założona przez Francesco i Elizabeth Calabria w rozkwicie rzeki NSW Riverina w 1945 roku. Opiekę nad winnicą przejoł ich syna, Billa Calabriego, a jego żona Billa, Lena i ich czworo dzieci, Frank, Michael, Andrew i Elizabeth są aktywnie zaangażowani w różne aspekty winnicy.

Bill i jego rodzina są zaangażowani w produkcję znakomitych win, które zdobyły wiele międzynarodowych wyróżnień. Ich motto firmy "Primus Inter Pare", "First among equals", stanowi podstawę wszystkiego, co reprezentuje firma, ponieważ rodzina Calabria uczyniła wino swoim życiem i pasją, w wyniku czego zarówno w 2009, jak i w 2010 r. Ogłoszono rodzinne wina z Kalabrii "Family Business of the Rok.' Nic dziwnego, że rodzina Calabria ucieleśnia wszystko, co sprawiło, że historia ich sukcesu stała się przedmiotem zazdrości winiarzy z całego świata.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.