Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Szczep Códega

Dobrej jakości wina pija się nie tylko w dystyngowanych kręgach. Choć niewątpliwie idealnie schłodzone białe wino kojarzone jest z luksusem. W naszym sklepie sprzedajemy najlepszej jakości wina z całego świata w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasze wina polecają się jako dodatki do obiadu oraz samodzielne trunki sprzyjające kontemplacji życia, lub sympatycznej rozmowie. Przygotowywane są z najlepszych szczepów uprawianych w wielu rejonach Europy oraz świata. Doskonałym rozwiązaniem dla wprawnych konsumentów wina oraz dla osób, które o białym winie wiedzą jeszcze niewiele są wina Códega. To bardzo wytworne i nieoczywiste w smaku trunki, które mogą zagościć na polskich stołach na dłużej. Spróbowanie tego niego niezwykłego aromatu sprawia, że szczep Códega jest rozpoznawany od razu nawet przez niewprawne podniebienie. Poza tym, każdy chce spróbować go ponownie, gdy już raz zamoczy usta w tym specyficznym trunku. Nic dziwnego, w końcu jest często łączony ze słynnym Porto, tworząc w ten sposób kompozycję o niezapomnianym smaku i indywidualnym charakterze.

Szczep Códega - dlaczego jest chętnie uprawiany?

Szczep Códega charakteryzuje się jasnymi gronami w słomowym kolorze, które dają złocisty kolor trunku. Uprawa tej winorośli wiąże się z uzyskiwaniem soków o bardzo wyrazistym i znamiennym smaku. Jest to dość nieoczywista mieszanka o sporym stopniu kwasowatości, co daje idealną przeciwwagę dla słodkich pokarmów. Szczep Códega , choć może nie należy do najbardziej uznanych na świecie marek, to jednak cieszy się bardzo dużą sympatią i uznaniem w oczach odbiorców. Warto zatem poznać go bliżej i ocenić walory smakowe tej odmiany winogron.

Wina Códega - doskonała klasa i prezencja

Wino Códega ma nieprzeciętny wygląd. Złocisty napój w przezroczystym kieliszku zawsze prezentuje się arystokratycznie. Gdy chce się zadbać o odpowiednią oprawę podczas uroczystego niedzielnego obiadu lub ważnego wydarzenia celebrowanego w gronie przyjaciół, dobrze jest postawić na stole choć jedną butelkę tego trunku. Wino lekko musuje, niosąc za sobą niewysłowiony czar i powab. W upalny letni dzień przyniesie idealne orzeźwienie, i świeżość. Wino może posłużyć jako aperitif, który zaostrzy apetyt. Pasuje bardzo dobrze do owoców, jak np. truskawki, do serów, wędlin i oliwek, a także do wielu potraw mięsnych. To wino sprawdzi się niezależnie od okazji, ma charakter bardzo uniwersalny, choć smak bezkompromisowy i konkretny. Warto zamówić choć jedną butelkę do degustacji nawet, jeśli aktualnie nie ma żadnej uroczystości i powodu do świętowania.

Wina Códega sklep - kup dla siebie lub znajomego!

W naszym asortymencie posiadamy wiele cudownych win, które zadowolą miłośników tematu. Białe wina na stole nie tylko będą chętnie nalewane do kieliszków, ale także zaspokoją wszelkie potrzeby estetyczne, gdyż każda butelka to dzieło sztuki z przepięknie zaprojektowaną etykietą. Popularne jest kupowanie wina dla bliskich na urodziny, imieniny czy rocznice ślubu. Nawet jednak, jeśli z kogoś nie łączą zbyt zażyłe stosunki z jubilatem, podarowanie wina zawsze jest mile widziane. Jeśli chodzi o wina Códega sklep poleca je gorąco dla osób w każdym wieku.